Šárka a Honza

Petro, moc děkujeme za krásné fotografie naší malé dcerky, byla to úžasná zkušenost a nevěřili bychom, jaká pohodová a neformální atmosféra může při fotografování být. Fotky jsou opravdu úžasné! Ještě jednou děkujeme.

Jana

Děkuju za krásné fotky! Nejprve jsem se opravdu bála a styděla a dlouho jsem se odhodlávala. Ale focení bylo, díky tobě, tvému přátelskému přístupu, mnohem příjemnější, než jsem si dokázala představit. Výběr fotek byl hrozně těžký – všechny byly úžasné. Na fotkách jsem opravdu já a opravdu krásná! Až budu chtít další fotky – přijdu určitě zase za tebou. Ještě jednou – díky!

Sasha

Dobry den Petro! Dekuji moc za foceni! Poprve jsem mela foceni ve studiu, a byla jsem uplne spokojena. Dobra atmosfera, hezka prace a pekne vysledky))) Rychle jsem dostala krasne fotky!

Nina Š.

Dobrý den paní Macková,
fotili jsme u Vás v září se sourozenci v pohádkových kostýmech pro maminku k 70.narozeninám. Vzpomněla jsem si na Vás, když tady uklízím fotky, možná Vám udělá radost ještě jedna už přímo z oslavy. Mělo to všechno veliký úspěch a mamince to přímo vyrazilo dech. Tedy i tátovi a všem přítomným. Obraz visí u rodičů v obýváku. Moc se Vám ty fotky povedly a naši jsou nadšeni :-)
Tak přeju hezký den a spoustu takových krásných a dobrých fotografií a příjemné spolupráce. Děkujeme.

Dana H.

Petro, patří Vám opravdu upřímné poděkování za neuvěřitelnou vstřícnost a umění naslouchat. Z fotografií mám opravdu příjemný pocit,
konečně mne nechtěl někdo přikrášlovat a měnit dle svých představ. Jsem to prostě já. Zvlášť chci poděkovat za obrovskou ochotu vyhovět
i tísnivé časové prosbě na focení. Jste prostě fajn a určitě budu velmi ráda předávat doporučení. DĚKUJI.

Monika H.

 Dobrý den paní Macková, fotografie, které jste mi zhotovila, měly velký úspěch a  všem se hodně líbily. Ještě jednou moc děkuji  a pokud budu někdy potřebovat pěkné fotografie, opět ráda využiji Vašich služeb.

Martina

Fotečky měly obrovský úspěch, manžel ani nemohl mluvit:-)! Vůbec nic takového nečekal:-). Ještě jednou díky;-)!

Andrea Ž.


Paní Petra je moc milá a sympatická dáma a focení u ní bylo moc příjemné.S výsledkem fotek jsem byla stoprocentně spokojena.Doporučuji všem.

Šárka a Honza T.

Petro, moc děkujeme za krásné fotografie naší malé dcerky, byla to úžasná zkušenost a nevěřili bychom, jaká pohodová a neformální atmosféra může při fotografování být. Fotky jsou opravdu úžasné! Ještě jednou děkujeme.

Ludmila D.

Milá paní Macková,
tady je má reference:
Teprve osobní zkušenost v ateliéru Petry Mackové mi ukázala velmi podceňovaný rozdíl mezi profesionální fotografií profesního portrétu a často používaným výřezem z amatérské momentky v osobním albu.“
Fotografické služby paní Mackové mohu jen doporučit.
Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a stálou radost z tak hezké práce.

Zdeňka

Petro, svým přátelským a příjemným přístupem jsi mě nakonec dokázala zbavit ohromného strachu z focení (a že byl opravdu velký!) a výsledek je opravdu nádherný! Moc Ti děkuji za krásné fotografie, které jsou tak přirozeně zpracované, že se poznávám. :-) Jsi naprosto úžasná a profesionální a ráda se k Tobě opět kdykoliv vrátím.

Jan T.

Dobrý den Petro,
Davídek se narodil 8.5. a vše nakonec proběhlo v pořádku. Teď už nám 14 dní dělá radost doma a prý už se těší až se půjde fotit:)
Co se týká focení s Vámi, tak jsme byli se vším moc spokojeni, opravdu jsme si to užili a výsledek obdivovali úplně všichni v našem okolí!
Mějte se moc hezky a určitě někdy na viděnou!

Jitka V.

Setkání s fotografkou Petrou bylo pro mne skutečným zážitkem. Svým přistupem k lidem povyšuje svou profesi na poslání. Je  víc než jen profesionální fotografkou. Její vstřícnost, laskavost a lidskost vás potěší, její fotky vám dodají sebevědomí (umí vidět, odhalit a zachytit vaši krásu). Umí plnit sny a přání. A dělá jí to radost. Na dobrém výsledku a vaší spokojenosti jí opravdu záleží, snaží se vyjít vstříc vašim požadavkům, udělá pro vás maximum. Povzbuzuji i váhající a nesmělé - s touto fotografkou vše zvládnete v pohodě a zakusíte radost i sami ze sebe. Nadto vám zůstane  krásná vzpomínka v podobě fotografií. Je skvělé, že existují takoví lidé. Ostatně, přečtěte si její slova na tomto webu. Mě jako člověk oslovila a jako fotografka přesvědčila. Upřímně děkuji za fotky i vše milé kolem!

Katka H.

Petro, foceni bylo skvele a Tebe mohu vsem jenom doporucit. Fotky se mi moc libi a urcite si to v budoucnu rada zopakuju.

Jitka M.

Dobrý den, moc děkuji. Nechala jsem si udělat fotoobraz. Je nádherný, až bude viset na čestném místě, tak ho vyfotím a pošlu, ať vidíte jak jste šikovná. Jste fakt super, díky za vše...

Hana Č.

S paní fotografkou jsme byli moc spokojeni, je velmi vstřícná pří a během focení byla pohodová atmosféra i přes to, žemalý Honzík už byl hodně unavený, tak jsme to zvládli a výsledek stojí za to.

Šárka a Mirek

Mila Petro, velmi vam dekujeme za spolecne fotografie nasi rodiny. Ocenili jsme predevsim vasi vstricnost, rychlou komunikaci a predevsim vas skvely pristup k detem i nam jako celku. Fotografie se nam moc libi a tesime se na dalsi spolupraci.

Jarmila O.

Petro, moc děkuji za krásné fotky. Opravdu se mi líbí a jsem ráda, že jsem se nechala vyfotit. Budu mít hezkou památku.

rodina B.

Děkujeme za milý přístup a profi práci, fotky jsou fantastické.

Šárka B.

Děkujeme za nejkrásnější fotografie maminky s miminkem. Manžel byl tak nadšený, že sám navrhl, abychom se příště nechali vyfotografovat celá rodina! Tak zkusíme vymyslet nějaký charakteristický prvek, abychom byli styloví :-) Už se těšíme a tímto objednáváme.

Alenka

Ještě než jsem vstoupila do fotoateliéru, představovala jsem si, jak asi bude vypadat. Vystoupám asi po schodech nahoru a vkročím do prostorné místnosti plné světel. Když však Petra otevřela dveře, překvapilo mě, že ona místnost je hned za nimi. A byla přesně podle mých představ. Zrcadla, světla, plátna (nevím, jak se to jmenuje) a spousta doplňků, které je možné při fotografování použít.
Po uvítací kávičce mě Petra posadila ke stolu a začala mě líčit. Vyzařovala z ní profesionalita a nadšení pro práci. Při povídání s ní jsem měla co dělat, abych si make-up smíchem hned nepokazila. Pak už jsme jen společně vybraly vhodné oblečení a doplňky a hurá na focení.
A začalo pózování, nastavování správného světla, převlíkání a znovu řízení světla, blýskání a cvakání fotoaparátu… a hlavně nervozita. Ta však ze mě při Petřiným úsměvu a povzbuzování pomalu ale jistě opadala. Vystřídala jsem několik oblečků, póz a výrazů obličeje a musím říct, že fotky dopadly báječně.

More Articles...

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mobil: 777 55 66 82

Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.