Alenka

Ještě než jsem vstoupila do fotoateliéru, představovala jsem si, jak asi bude vypadat. Vystoupám asi po schodech nahoru a vkročím do prostorné místnosti plné světel. Když však Petra otevřela dveře, překvapilo mě, že ona místnost je hned za nimi. A byla přesně podle mých představ. Zrcadla, světla, plátna (nevím, jak se to jmenuje) a spousta doplňků, které je možné při fotografování použít.
Po uvítací kávičce mě Petra posadila ke stolu a začala mě líčit. Vyzařovala z ní profesionalita a nadšení pro práci. Při povídání s ní jsem měla co dělat, abych si make-up smíchem hned nepokazila. Pak už jsme jen společně vybraly vhodné oblečení a doplňky a hurá na focení.
A začalo pózování, nastavování správného světla, převlíkání a znovu řízení světla, blýskání a cvakání fotoaparátu… a hlavně nervozita. Ta však ze mě při Petřiným úsměvu a povzbuzování pomalu ale jistě opadala. Vystřídala jsem několik oblečků, póz a výrazů obličeje a musím říct, že fotky dopadly báječně.

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mobil: 777 55 66 82

Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.