Toolbar

O mně

O mně

Fotografovat pro Vás budu já, Mgr. Petra Macková. Fotografovat jsem začala v prvním digitálním fotoateliéru v Praze. Od fotografování reklamy a foodstylingu jsem se dostala až k portrétní fotografii, které jsem propadla.

Moc mě baví práce s lidskou tváří, proměnlivost jejích výrazů a nakonec radost portrétovaných, když se vidí na fotkách. Ženy si na fotografování i nalíčím a poradím s výběrem oblečení a doplňků. Za roky praxe vím, co lidem sluší a co vypadá na fotografiích  dobře. Fotografování probíhá v uvolněné atmosféře, nikam nespěcháme, snažím se, aby z klienta opadl stres, nejistota a bázeň, kterou člověk může cítit při vstupu do ateliéru. Nemusíte se opravdu ničeho bát. Skoro každý si o sobě myslí, že není fotogenický. Spolu dokážeme opak.

Každý člověk může mít krásné fotografie. Tak se neostýchejte a domluvte si u mne termín. Budu se na Vás těšit.

Jmenuji se Petra

A ráda se stanu Vaší fotografkou.

O mně

Sample Image Fotografovat pro Vás budu já, Mgr. Petra Macková. Fotografovat jsem začala v prvním digitálním fotoateliéru v Praze. Od fotografování reklamy a foodstylingu jsem se dostala až k portrétní fotografii, které jsem propadla. Přečtěte si o mně více.

Neváhejte mne kontaktovat

Chcete se objednat na focení nebo se jen na něco zeptat?

  • Napište mi na email
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • nebo zavolejte na mobil
    +420 777 55 66 82

Adresa mých fotoateliérů

Fotografuji v ateliérech digifoto. Pokud nehledáte fotografa, ale sami fotíte a hledáte pronájem ateliéru, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se podívejte na stránky ateliéru digifoto.