Váš dokonalý portrét

 Fotoportrét pro dokonalou osobní a profesní prezentaci.

V dnešní době tak zaměřené na "vizuálno" Vám dokonalý fotoportrét může usnadnit cestu jak v profesním, tak v osobním životě. Při fotografování portrétů mi jde o přirozené vyjádření Vaší osobnosti. Výsledkem fotografování byste měli být vždy vy, ve Vaší dokonalé podobě. Fotografie můžete použít pro dokonalou osobní prezentaci v životopisech, na profesních webech, na sociálních sítích, seznamkách, fotila jsem také portréty na obaly knih a hudebních CD a třeba kampaně politických stran. Stejně dobře Vám portréty ode mne poslouží jako krásný dárek nebo vzpomínka. Od Vás, svých zákazníků vím, že většina lidí se fotografuje nerada, nemá zkušenosti, zato spoustu obav. Se mnou se průběhu ani výsledku fotografování nemusíte bát, vše proběhne v klidu, nebudu Vás do ničeho nutit, poradím s pózami.  

Před vlastním fotografováním mi nastíníte své představy, společně vybereme oblečení a k němu ladící doplňky, šperky. Líčením zdůrazním to, co je na Vás krásné a potlačím případné nedostatky. Dokonalosti se snažím přiblížit precizní přípravou zákazníka. Líčením a nasvícením se dají dělat takřka zázraky. Každou fotografii ručně upravuji a retušuji. Nepoužívám filtry. S photoshopem zacházím jemně, retuše by měly být takřka nepostřehnutelné, nijak drastické, jak je často vidět. Výsledkem jsou krásné fotografie, na kterých jste Vy, ve své nejlepší formě, ale jste to stále Vy. 

Nacházení krásy skutečných žen a mužů, to je moje cesta. Přidáte se?

Pokud poptáváte firemní focení, prosím, napište mi a domluvíme se na individuální ceně, v závislosti na počtu fotografovaných zaměstnanců.

Fotografuji také portréty ke konkurzům na letušky na požadovaném klasickém, světle modrém pozadí.

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mobil: 777 55 66 82

Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.