Váš dokonalý portrét

 Fotoportrét pro dokonalou osobní a profesní prezentaci.

V dnešní době tak zaměřené na "vizuálno" Vám dokonalý fotoportrét může usnadnit cestu jak v profesním, tak v osobním životě. Při fotografování portrétů mi jde o přirozené vyjádření Vaší osobnosti. Výsledkem fotografování byste měli být vždy vy, ve Vaší dokonalé podobě. Fotografie můžete použít pro dokonalou osobní prezentaci v životopisech, na profesních webech, na sociálních sítích a seznamkách. Stejně dobře Vám poslouží jako krásný dárek nebo vzpomínka. Ze zkušenosti vím, že většina lidí se nechává fotografovat nerada, nemá zkušenosti, zato spoustu obav. Se mnou se průběhu ani výsledku fotografování nemusíte bát, vše proběhne v klidu, nebudu Vás do ničeho nutit, poradím s pózami. Výsledek bude stát za to, to Vám mohu slíbit.

Před vlastním fotografováním mi nastíníte své představy, domluvíme se na výběru oblečení, doplňků, šperků. Líčením zdůrazním to, co je na Vás krásné a potlačím případné nedostatky. Dokonalosti se snažím přiblížit precizní přípravou modelu. Líčením a hlavně nasvícením se dají dělat takřka zázraky. Každou fotografii upravuji a retušuji. S photoshopem přitom zacházím jemně, retuše by měly být takřka nepostřehnutelné, nijak drastické, jak je často vidět. Výsledkem jsou krásné fotografie, na kterých jste Vy, ve své nejlepší formě.

Nacházení krásy skutečných žen a mužů, to je moje cesta. Přidáte se?

Co máte v ceně?

Varianta express:

 • make up
 • pomoc s výběrem oblečení a doplňků,

1 x upravené, vyretušované foto v plném rozlišení, v tiskové kvalitě, zaslané elektronicky. Fotografii si vybíráte vy, z více variant. Fotografii Vám samozřejmě mohu nechat vytisknout. Orientační ceny tisku naleznete zde http://www.fotoatelierpraha.cz/cenik.

Cena: 1000 Kč

 Varianta 1:

 • make up
 • pomoc s výběrem oblečení a doplňků,
 • 5 ks profesionálně upravených vyretušovaných fotografií v plném rozlišení, v tiskové kvalitě, vypálených na CD a vytištěných na fotopapír ve velikosti 15 x 23cm,

  Cena 2000 Kč

Varianta 2:

 • make up
 • pomoc s výběrem oblečení a doplňků,
 • min. 2 různé stylizace,
 • 10 profesionálně upravených vyretušovaných fotografií v plném rozlišení, v tiskové kvalitě, vypálených na CD a vytištěných na fotopapír ve velikosti 15 x 23cm,

Cena:  3000 Kč.

SLUŽBY NAD RÁMEC BALIČKU

 • Každá další Vámi vybraná, vyretušovaná a vytištěná fotografie ve formátu (15 x 23 cm) stojí 300 Kč
 •  Dotisk vybrané fotografie nad rámec balíčku ve formátu (15 x 23cm) je 50 Kč, ceník tisku větších formátů najdete zde: http://www.fotoatelierpraha.cz/cenik

Jako bonus dostanete vybrané fotografie na cd i v sepii nebo černobílé verzi.

Prosím, důležité. Neretušované a neupravené fotografie neposkytuji. Nelze tedy objednat si balíček 5 fotografií a dalších 20 chtít neupravené na CD.

Tisk vybraných fotografií  je mým dárkem pro Vás, nad rámec fotografování. Proto, pokud tisk nechcete, tuto položku od ceny fotografování neodečítám.

Pokud jste u mne na fotografování poprvé, zaplatíte po fotografování zálohu 1000 Kč.

Varianta express se platí po fotografování na místě.

Pokud poptáváte firemní focení, prosím napište mi a domluvíme se na individuální ceně, v závislosti na počtu fotografovaných zaměstnanců.

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.