Váš dokonalý portrét

 Fotoportrét pro dokonalou osobní a profesní prezentaci.

V dnešní době tak zaměřené na "vizuálno" Vám dokonalý fotoportrét může usnadnit cestu jak v profesním, tak v osobním životě. Při fotografování portrétů mi jde o přirozené vyjádření Vaší osobnosti. Výsledkem fotografování byste měli být vždy vy, ve Vaší dokonalé podobě. Fotografie můžete použít pro dokonalou osobní prezentaci v životopisech, na profesních webech, na sociálních sítích a seznamkách. Stejně dobře Vám poslouží jako krásný dárek nebo vzpomínka. Ze zkušenosti vím, že většina lidí se nechává fotografovat nerada, nemá zkušenosti, zato spoustu obav. Se mnou se průběhu ani výsledku fotografování nemusíte bát, vše proběhne v klidu, nebudu Vás do ničeho nutit, poradím s pózami. Výsledek bude stát za to, to Vám mohu slíbit.

Před vlastním fotografováním mi nastíníte své představy, domluvíme se na výběru oblečení, doplňků, šperků. Líčením zdůrazním to, co je na Vás krásné a potlačím případné nedostatky. Dokonalosti se snažím přiblížit precizní přípravou modelu. Líčením a hlavně nasvícením se dají dělat takřka zázraky. Každou fotografii upravuji a retušuji. S photoshopem přitom zacházím jemně, retuše by měly být takřka nepostřehnutelné, nijak drastické, jak je často vidět. Výsledkem jsou krásné fotografie, na kterých jste Vy, ve své nejlepší formě.

Nacházení krásy skutečných žen a mužů, to je moje cesta. Přidáte se?

Pokud poptáváte firemní focení, prosím napište mi a domluvíme se na individuální ceně, v závislosti na počtu fotografovaných zaměstnanců.

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mobil: 777 55 66 82

Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.