Fotografování s Vašimi mazlíky

Abych vyšla vstříc Vašim přáním, můžete se u mne vyfotografovat s Vašimi domácími mazlíčky nebo si nechat nafotit sólo portrét Vašeho čtyřnohého přítele.

Co máte v ceně?

V ceně:

Varianta express:

  • pomoc s výběrem oblečení a doplňků,
  • 1 x make-up,

1 x foto v plném rozlišení, v tiskové kvalitě, zaslané elektronicky. Fotografii si vybíráte vy, z více variant. Fotografii Vám mohu nechat vytisknout, prosím, zeptejte se.

Cena: 900 Kč

Varianta1:

  • 5 profesionálně upravených vyretušovaných fotografií v plném rozlišení, v tiskové kvalitě, vypálených na CD a vytištěných na fotopapír ve velikosti 15 x 23cm,

 Cena 1700 Kč  / 1500 Kč pokud se fotí pouze Váš zvířecí miláček.    

Varianta 2:

  • 10  profesionálně upravených vyretušovaných fotografií v plném rozlišení, v tiskové kvalitě, vypálených na CD a vytištěných na fotopapír ve velikosti 15 x 23cm,

Cena 2700 Kč / 2000 Kč, pokud se fotí pouze Váš zvířecí miláček.

  •  Každá další vyretušovaná fotografie s tiskem 15 x 23cm je za 150 / 200 Kč.

Jako bonus dostanete všechny vybrané fotografie na cd i v černobílé nebo sepii variantě.

  •  Dotisk vybrané fotografie nad rámec balíčku ve formátu (15 x 23cm) je 50 Kč, tisk větších formátů viz ceník http://www.fotoatelierpraha.cz/cenik

Prosím Pozor! Neretušované a neupravené fotografie zásadně neposkytuji. Nelze tedy objednat si balíček 5 fotografií a dalších 20 chtít neupravené na CD.

Make up a tisk vybraných fotografií jsou mým dárkem pro Vás, nad rámec fotografování. Proto pokud tisk nebo make up nechcete, nebudu tyto položky od ceny fotografování odečítat.

Pokud máte zájem o víkendové focení, ráda Vás za příplatek 500 Kč nafotím.

Pokud jste u mne na fotografování poprvé, zaplatíte po fotografování zálohu 1000 Kč.

Varianta express se platí po fotografování na místě.

 

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.