Kvalita

  • Mám dlouholeté zkušenosti s prací v reklamě a tak vím, co vypadá na fotografiích dobře. 
  • Na svoji práci poskytuji záruku. Pokud by se náhodou stalo, že by se Vám žádná nafocená fotografie nelíbila, celé focení zrealizujeme znovu, v rámci původní ceny.
  • Zvednu Vám sebevědomí

Můj přístup

  • Jsem žena fotografka. Pokud se jako žena ostýcháte fotografa - muže, se mnou se dokážete uvolnit.
  • Fotografuji v příjemných fotoateliérech na Pankráci, Chodově a I.P. Pavlova - dobře dopravně dostupných na metru.
  • Fotografování můžete darovat jako krásný, osobní dárek, který potěší každého. Více o certifikátech.

Cena

  • Mám jasný a srozumitelný ceník fotografování, takže se vám nemůže stát, že za uvedenou cenu dostanete fotografie neupravené a neretušované, bez make-upu. 

Jak probíhá fotografování fotoportrétu ve fotoateliéru Praha?

Určitě Vás všechny mé budoucí zákazníky a zákaznice zajímá, jak fotografování probíhá. Je přirozené, že na začátku, po vkročení do fotoateliéru cítíte ostych, trému, dokonce strach…Myslíte si, že nejste fotogeničtí a co, že já vlastně ve fotoateliéru pohledávám. Všechny tyto pocity jsou úplně normální a svěřuje se mi s nimi většina zákazníků. Budu se snažit Vás ostychu zbavit, můžete si před focením dát kávu, čaj nebo jen vodu, po fotoateliéru se porozhlédnout a uklidnit se. Popovídám si s vámi o vašich představách, o tom, jaké fotografie budete chtít nafotit, poradíme se spolu o oblečení na fotografie a dáme dohromady několik outfitů s doplňky. Poradíme se ohledně make upu, poupravím případně nalíčím. Muži mají výhodu, ty maximálně přepudruji, vše ostatní se dá pohodlně zvládnout při následných úpravách ve photoshopu. 
A  konečně začíná zábava! Provedu Vás světem fotografických póz, nemusíte se bát, že byste navěděli, co a jak. Konkrétní fotoakce se bude odvíjet od typu fotoportrétu, který budete chtít nafotit, ale platí, že v tomto okamžiku, už byste měli být uvolnění, v pohodě a beze strachu. Po fotografování, jehož délka se také odvíjí od typu fotografování ( ale obecně u mne platí, že nespěchám, mám na Vás a fotografování dostatek času ) s Vámi proberu postup, kterým se Vaše fotoportréty dostanou až k Vám. A to je vše. Chvíle Vašeho času a výsledkem je památka na celý život, dárek, vzpomínka nebo dveře dokořán vysněné práci či vztahu. Přijďte a uvidíte. Budu se na Vás ve fotoateliéru Praha moc těšit!

Kontaktujte mne se svým přáním, nápadem... Můj email je This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

mobil: 777 55 66 82

Budu se snažit Vám Vaše přání splnit.